«

»

lis 18

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Puławach

Dnia 12.11.2011r. odbyły się w Puławach Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Pływaniu Dzieci 10 i 11 lat. Wspaniale zaprezentowała się Karolina Smyłek, która zdobyła złoty medal na 100 m. st. grzbietowym, ustanawiając przy tym Rekord Okręgu Lubelskiego Dzieci 11 lat. Podopieczna trenera Andrzeja Świtkowskiego zdobyła również srebrny medal na 100 m. st. zmiennym oraz zajęła drugie miejsce w klasyfikacji punktowej zawodów w kategorii dziewcząt 11-to letnich. Bardzo dobrze w Mistrzostwach naszego województwa zaprezentowali się również: Oskar Bukowski – srebrny medal na 50 m. st. grzbietowym i IV m-ce na 100 m. st. zmiennym oraz Magda Konopa, która zdobyła brązowy medal na 100 m. st. klasycznym. Miejsca w czołowej „szóstce”, a tym samym dyplomy zdobywali: Karolina Gajaszek – IV m-ce na 50 m. st. klasycznym, Jakub Siedlecki – V m-ce na 50 m. st. dowolnym i VI na 50 m. st. motylkowym, Piotr Suszek – VI m-ce na 50 m. st. grzbietowym, Julia Wójcik – IV m-ce na 100 m. st. grzbietowym i V na 100 m. st. zmiennym, Agata Kwiecińska – VI m-ce na 100 m. st. grzbietowym, Piotr Krawczyk – IV m-ce na 100 m. st. klasycznym i Jakub Chodulski – VI m-ce na 50 m. st. motylkowym. Wszyscy reprezentanci naszego Klubu bili rekordy życiowe, za co serdecznie gratulujemy!!!