«

»

lis 24

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci 10-11 lat w Świdniku

W dniu 20.11.2022 odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10-11 lat na basenie Park Avia w Świdniku, w których brała udział młodzież z naszego klubu.

Większość startujących zawodników pobiła własne rekordy życiowe i doskonale bawiła się podczas zawodów.
Dodatkowo miło nam poinformować, że uczennica klasy 5c Weronika Batyra z czasem 1:12.46 sekundy wywalczyła brązowy medal na dystansie 100m stylem dowolnym, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy oraz zajęła 4. miejsce stylem grzbietowym na dystansie 100m z czasem 1:20.85 również ustanawiając nową swoją „życiówkę” ! Natomiast w całych zawodach, wśród jedenastolatek Weronika została sklasyfikowana na wysokim piątym miejscu
Ponadto w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników uplasowali się: Olgierd Drzewiczuk (5. miejsce na 50m stylem grzbietowym), Agata Chęć (6. miejsce na 50m stylem grzbietowym), Jan Popowicz (7. miejsce na 50m stylem dowolnym oraz 8. miejsce na 50m stylem grzbietowym), Aleksander Bronisz (8. miejsce na 200m zmiennym), Antoni Łataś – Dęga (9. miejsce na 100m stylem grzbietowym) oraz Mateusz Wojcieszyn (10. miejsce na 100m stylem grzbietowym).
Bardzo dobrze spisali się inni wszyscy zawodnicy z Naszej Szkoły zajmując miejsca w pierwszej dwudziestce najlepszych zawodników w województwie.
Serdecznie gratulujemy również pozostałym zawodnikom oraz Trenerom: Pani Marcie Karykowskiej, Krzysztofowi Kozakowi oraz Krzysztofowi Saganowi za świetne przygotowanie całej drużyny do zawodów i życzymy dalszych sukcesów.