«

»

lip 16

Mistrzostwa Polaski Juniorów 14 lat w Szczecinie

Świetnie wystartowali w zawodach w Szczecinie młodzi zawodnicy Skarpy. Dominik Niedziałek na 200 m stylem grzbietowym zdobył srebrny medal, na 100 m stylem grzbietowym był 4, a na 50metrów 6. W finale A na 100 kraulem wystąpił Jarek Zieliński. Ogromną niespodziankę sprawili chłopcy w sztafecie 4 x 200 dowolnym (Jarek Zieliński na I zmianie z czasem, który kwalifikowałby go do finału A, Norbi Partyka, Kondzio Czerniak i Dominik Niedziałek) zajmując bardzo wysokie 4 miejsce; sztafety chłopców 4 x 100 kraulem i 4 x 100 zmiennym zajęły 8 miejsce.
W finale B wystąpili: Olga Michałowska – 100 kraulem, Kuba Konop – 200 klasykiem; Ada Osmulska na 50 i 100 motylkiem. Największym pechowcem
w drużynie była Natalia Nowicka, która zajęła dwukrotnie 11 miejsce (1 poza finałem A). Uzyskane przez nią wyniki dałyby jej 8 i 9 miejsce w finale A.

Gratulacje dla wszystkich. Za rok będzie jeszcze lepiej!!!