«

»

maj 24

Grand Prix w Szczecinie

Grand Prix w Szczecinie (megatiming.pl - foto Karol Prysak)W dniach 16-17.05.15 w Szczecinie odbyła się ostatnia runda cyklu zawodów Grand Prix. W zawodach wzięła udział trójka naszych zawodników: Wiktoria Czarnecka. Ludwika Szynal i Jan Świtkowski. Po powrocie ze Stanów świetnie wypadła Ludwika, która zajęła 2 miejsce na 50 motylkowym i 4 na 200 zmiennym ustanawiając przy tym nowe rekordy klubu.
Kolejny  bardzo dobry występ zanotował  Jan Świtkowski; wygrał na dystansie 200 m stylem zmiennym, zajął 3 miejsce na 100 m stylem dowolnym z nowym rekordem klubu, a w klasyfikacji generalnej zajął drugie miejsce za Pawłem Korzeniowski, a przed Radkiem Kawęcki. To ostatni sprawdzian przed Głównymi Mistrzostwa Polski. Forma powoli rośnie…

Grand Prix w Szczecinie (megatiming.pl - foto Karol Prysak)